• מידע מקצועי

מידע מקצועי בנושא סכרת

הסכרת הינה מחלה מטבולית המתאפיינת בריכוז גבוה של גלוקוז בדם ובשתן. ליתר הרחבה בנושא אתם מוזמנים להכנס ולצלול לים של מידע בנושא חשוב זה.

מידע מקצועי בנושא רפואה קונבנציונאלית
מידע מקצועי בנושא רפואה קונבנציונאלית

רפואה היא ענף של המדע העוסק בחקר, אבחון וטיפול במחלות ובניסיון לשיפור הבריאות. הרפואה מתבססת על הישגיהם של מדעי הטבע, החברה והרוח המתקדמת במקביל להם. במרוצת התפתחותה התפצלה הרפואה לענפים מרובים, לפי קריטריונים שונים אך המרכזית של חיינו היא הרפואה הקונבנציונאלית.

מידע מקצועי בנושא הריון ולידה
מידע מקצועי בנושא הריון ולידה

תחום הריון ולידה רחב ביותר ומכיל בתוכו נושאים, שאלות ומחקרים רבים. בקטגוריה זו תוכלו לקרוא מידע רב בנושא הריון ולידה, תמיכה ועזרה, הדרכה ויעוץ בהנקה, דולה ועוד מגוון נושאים.

מידע מקצועי בנושא רפואה משלימה
מידע מקצועי בנושא רפואה משלימה

רפואה היא ענף של המדע העוסק בחקר, אבחון וטיפול במחלות ובניסיון לשיפור הבריאות. הרפואה מתבססת על הישגיהם של מדעי הטבע, החברה והרוח המתקדמת במקביל להם. במרוצת התפתחותה התפצלה הרפואה לענפים מרובים, לפי קריטריונים שונים וביניהם הרפואה האלטרנטיבית (משלימה) שהיא כינוי לקשת רחבה של טיפולים רפואיים שאינם כלולים במסגרת הרפואה הקונבנציונאלית.

מידע מקצועי בנושא אורטופדיה
מידע מקצועי בנושא אורטופדיה

אורטופדיה היא תחום ברפואה העוסק במחלות, ליקויים ופגיעות טראומה של מערכת העצמות והשרירים בגוף האדם. תחום האורטופדיה רחב ביותר ומקיף שורה ארוכה של נושאים, איברים ותחומים בגופנו ובמדע שרצוי מאוד להכיר.

מידע מקצועי בנושא נטורופתיה
מידע מקצועי בנושא נטורופתיה

נטורופתיה ("רפואה טבעית") הינה שיטת ריפוי טבעית אלטרנטיבית השואפת לרפא את האדם על ידי עידוד מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ופועלת לסייע בעיצוב דרך חיים בריאה יותר בהתבסס על תזונה נכונה, צמחי מרפא, שמנים אתריים, פעילות גופנית ועוד. הנטורופתיה היא שיטה טבעית המשלבת בתוכה ידע מודרני עם רפואה טבעית ומסורתית ומייחסת חשיבות גדולה לקשר שבין הגוף לנפש.

מידע מקצועי בנושא רשלנות רפואית
מידע מקצועי בנושא רשלנות רפואית

רפואה הינה דבר חשוב ביותר, כל כך חשוב שאין מקום לטעויות. אולם האנשים שעוסקים ברפואה הינם בשר ודם כמו כל אחד מאיתנו טעויות אנוש עלולות להתרחש ברגע של היסח דעת, אי ריכוז, אי שימת לב לפרטים הקטנים וכו'. לצערנו מקרים כאלה שקורים בחלק מהמקרים גובים מחיר בחיי אדם. במצבים כאלה יש לדעת איך להתנהג ולהכיר את האופציות והזכויות שעומדות לזכותנו ובשל כך יש להשאיר את המלאכה לעורכי דין שזוהי מלאכתם ביומיום. אולם יש לזכור כי המידע שמוצג כאן אינו בהכרח מדוייק ולכן יש להיוועד ולהתייעץ עם מומחה בתחום וכל העושה אחרת הינו דעתו, יוזמתו ואחריותו האישית והישירה