• אינסובטיק 2

 

מהי סוכרת סוג 2:

סוכרת מסוג 2, מוכרת גם בשם "סוכרת מבוגרים" או סוכרת שאינה תלויה באינסולין. מהווה כ- 90% מאוכלוסיית הסוכרתיים כיום. סוכרת מסוג 2 מאובחנת בעיקר באנשים מעל גיל 30-40 אך יכולה גם להשפיע על אוכלוסיית המתבגרים (בעיקר בעלי משקל עודף).כיום סוכרת היא אחת המחלות עם העלות הטיפול הגבוהה ביותר וסיבת המוות השישית בארה"ב.                                             
סוכרת מסוג  2 מאופיינת בתנגודת לאינסולין או/ו בפגם בייצור האינסולין ושחרורו. בניגוד להופעה הפתאומית של תסמינים בקרב סוכרתיים מסוג 1, התסמינים בסוכרת מסוג 2 מופיעים באופן הדרגתי ואיטי ולעיתים לא יופיעו כלל: תחושת צמא מוגברת, הטלת שתן לעיתים תכופות, שינויים בתיאבון, עייפות, דלקות עור ואף דלקות בדרכי השתן. הסוכרת מתגלה לרוב באמצעות בדיקת דם שגרתית. הטיפול בד"כ  כרוך במתן כדורים ולעיתים בהזרקת אינסולין, אולם במקרים מסוימים ניתן להסתפק בתזונה מתאימה ופעילות גופנית. 
בניגוד לסוכרת מסוג 1 , בסוכרת מסוג 2 המרכיב הגנטי, היסטוריה משפחתית של סוכרת, בעל השפעה רבה, אולם אורח החיים של החולה (הגורם הסביבתי) מהווה השפעה לא מבוטלת. אנשים בעלי עודף משקל  נמצאים  בקבוצת סיכון לפתח סוכרת, וסיבוכים נלווים.
לתזונה תפקיד מרכזי בטיפול במחלה ומניעתה. אדם עם סוכרת מסוג 2, יכול לנהל אורח חיים תקין ולהימנע מסיבוכים, במידה ואכן יטפל בסוכרת: שמירה על משקל גוף תקין, תזונה נכונה, שילוב של פעילות גופנית ומעקב טיפול אצל רופא וביצוע בדיקות שגרתיות. תזונה מערבית, המבוססת על מזון מעובד שעיקרו אכילת פחמימות ושומן בכמות עודפת וכמות סיבים תזונתיים מועטת, מהווה גורם  להשמנה ולפיתוח המחלה.

 

 

אינסובטיק2:

על פי רפואה הסינית אינסובטיק2 הינו תוסף תזונה טבעי המורכב מתערובת של צמחי מרפא ומסייע לאיזון סוכרי זאת באופן טבעי ובריא יותר. 

  • הרכב טבעי - אינסובטיק2מורכב מחומרים טבעיים בלבד, תוך שימוש בשיטות החדשניות ביותר של הנדסה ביולוגית.
  • תחושת המשתמש - המשתמשים באינסובטיק2מדווחים על שיפור כללי בבריאותם – גם אתם יכולים לחוש כך.
  • ללא תופעות לוואי - אינסובטיק2אינו מכיל חומרים רעילים, ואין לו תופעות לוואי
  • פשוט לשימוש - יש ליטול כמוסה אחת,כ-10 דקות לפני הארוחה, פעמיים ביום.
  • באישור משרד הבריאות- אינסובטיק2מיוצר כתוסף תזונה טבעי-לא נדרש מרשם.(OTC)
  • למוצר יש תעודת כשרות.

 

משתמשים באינסובטיק2מדווחים על מצב בריאותי משופר, הרבה יותר אנרגיה, ומעל הכל – השקט הנפשי הנובע מן ההקלה.  

למה ניתן לצפות לאחר השימושבאינסובטיק2

סוכרת הינה מחלה אשר הסובלים ממנה מוכרחים לקחת אותה במלוא הרצינות. המינימום שתוכלו לדרוש מכל טיפול שאתם שוקלים לעשות הינו הרגשת הביטחון בתוצאות שלו. מספק עבורכם את התוצאות האלה ואף יותר, וכל זאת ללא כל תופעות לוואי מזיקות או מטרידות.

טיפול בן שלושה חודשים באינסובטיק2נחשב לתקופת טיפול מלאה אחת. בעוד שההשפעות החיוביות של הטיפול מופיעות מייד, התמדה בטיפול תאפשר לכם להפיק את התוצאות האופטימליות.

 אופן שימוש מומלץ

אינסובטיק2מסייע לחולי הסוכרת מסוג 2. תוסף התזונה הטבעי הינו בטוח לשימוש ואינו גורם לתופעות לוואי מכל סוג, הם אינם רעילים ואינם מהווים כל סכנה לאיברי הגוף ולתפקודם התקין.

הטיפול פשוט וקל - נטילת אינסובטיק2לפני כל ארוחה (פעמיים ביום) פשוט הופכת לחלק משגרת יומכם.

הוראות שימוש מומלצות: 2 כמוסות ביום, יש ליטול כמוסה אחת כ-10 דקות לפני הארוחה.

במהלך 6 הימים הראשונים של השימוש, אנו ממליצים ליטול כמוסה אחת ביום על מנת לאפשר לגוף להכיר את התרכובת של הכמוסה ולהתחיל להשפיע.

על פי רפואה הסינית הטיפול באינסובטיק2מתחיל להשפיע מספר ימים לאחר תחילתו. אם הינך מזריק אינסולין או נוטל תרופות כימיות קונבנציונליות, עלייך לעקוב באופן זהיר אחר רמות הסוכר בדם על מנת להימנע מתגובה היפוגליקמית אשר עלולה לנבוע מתיקון-יתר של רמת הסוכר בדם.

שימוש בשיטה ההוליסטית-טבעית הוא יעיל ביותר. השימוש באינסובטיק2מומלץ בנוסף לאורח חיים בריא, תזונה מאוזנת ומשטר אימונים .

אנו ממליצים לך להיוועץ ברופא המשפחה שלך בעניין מעבר לטיפול בלעדי באינסובטיק2אם הינך נוטל תרופות נוספות על מנת לאזן את רמות הסוכר לרמה נורמאלית.

 

 עבור חולים בעלי איסורים תזונתיים: אינסובטיק2מורכב מחומרים טבעיים בלבד, הינו פורמולה צמחית בלבד ואינו מכיל רכיבים מן החי – זוהי פורמולה צמחונית לחלוטין.

 אינסובטיק2– רשימת רכיבים:

אינסובטיק2מורכב מנוסחה טהורה זו של רכיבים אורגנים בלתי-רעילים.

החומרים הפעילים בכמוסות:

·         שורש קודזו - Pueraria Montana (Kudzo vine root)

·         פוקסגלוב סיני- Rehmaning glutinosa

·         שורש דארפ לילי טארף- Ophiopogon Juponicus

·         זרעי גובס טירס- Coix Lacryma-Jobi  (מכיל גלוטן)

 מידע נוסף על החומרים הפעילים אינסובטיק2(במסמך נפרד). היעילות של הכמוסות נובעת בחלקה הגדול מהצירוף המיוחד של רכיבים אלה, שכן שילובם מאפשר טיפול יעיל ביותר .

שאלות נפוצות בנוגע לאינסובטיק2

האם אינסובטיק2גורם לתופעות לוואי שליליות כלשהן?

לא. ממספר מחקרים אשר נעשו על קבוצות מחקר ספציפיות אשר קיבלו טיפול באמצעות אינסובטיק2על בסיס יומיומי ובהתאם למינון המומלץ של אינסובטיק2, עולה כי אין שום תופעות לוואי שליליות מכל סוג.

האם אני יכול להשתמש באינסובטיק2בשילוב עם טיפול אחר?

אינסובטיק2עשוי מתמציות צמחיות בלבד ואינו נוגד את הפעילות של אף תרופה או טיפול המיועדים לחולי סוכרת. למרות זאת, מאחר והתוסף מסייע להורדת רמות הסוכר בדם, הרי זה חיוני לאזן בין השימוש בכמוסות אינסובטיק2ובתרופות קונבנציונליות על מנת למנוע היפוגליקמיה. מומלץ להגביר את המינון היומי של כמוסות אינסובטיק2, בהתאם להמלצות היצרן לשימוש יומי. יש להיוועץ עם רופא המשפחה שלך בעניין.

 

 

 

 

מהו המינון היומי המומלץ של אינסובטיק2?

המינון היומי המומלץ הוא 2 כמוסות ביום – כמוסה אחת כ- 10 דקות לפני הארוחה, פעמיים ביום.

 האם ניתן להפסיק את הטיפול בתרופות אחרות לסוכרת כתוצאה מהשימוש אינסובטיק2?

אינסובטיק2תוסף תזונה מסייע לטיפול בסימפטומים סוכרתיים והשימוש שלו על פי רפואה הסינית הוכח כיעיל בהורדת רמות הסוכר בדם. למרות זאת, ייעוץ רפואי מומלץ תמיד בטרם הפסקת השימוש בכל תרופה אחרת או טיפול אחר בסוכרת. החלפת כל תרופה או טיפול חייבת להיעשות במשנה זהירות ובאופן הדרגתי ובהתאם להתייעצות ברופא שלך ככל שיידרש.

 אם אני משתמש באינסובטיק2 ואני עדיין לא מרגיש טוב יותר, מה עליי לעשות?

ייתכן מאוד שרמות הסוכר בדמך ירדו יותר מדי. במקרים כאלה, מומלץ להיוועץ ברופא.

ממה עשויה כמוסת אינסובטיק2?

כמוסת אינסובטיק2 עשויה לחלוטין מתמציות צמחיות אורגניות טבעיות. אינסובטיק2 מורכב מחומרים טבעיים בלבד.

 האם השימוש באינסובטיק2 דורש מרשם מרופא?

לא. מאחר ואינסובטיק2 מורכב אך ורק מחומרים טבעיים אשר מוגדרים כתוספי תזונה, לא נדרש מרשם (OTC).

האם יש כשרות למוצר?

כן,יש כשרות למוצר.

האם למוצראינסובטיק2אישור ייצרו ושיווק של משרד הבריאות והיכן מיוצר ?

המוצר מיוצרבישראל בתנאי איכות מקסימאליים הכוללים:
9003 HACCP, ISO ותקן תנאי יצור נאותים  GMP ,המוכרים בעולם כולו ובכך מובילים לפיתוח וייצור שלמוצרים איכותיים, אמינים ומובילים בשוק תכשירי המזון ותוספי תזונה. כל מוצרינו מיוצרים במפעל בעל רשיון ייצור של משרד הבריאותו אנשי פיתוח מהמובילים בתחום הרפואה הסינית.